Здається, у мене непогано вийшло налагодити процес роботи в команді та flow, за яким ми все робимо. У роботі я завжди намагаюся слухати й чути своїх колег, обґрунтовувати Вакансія Team Lead (WordPress) Київ свою точку зору і бачення ситуації, пропонувати альтернативи та проявляти ініціативу. Якщо лист не прийшов протягом декількох хвилин, будь ласка, перевірте папку Спам.

Навіщо потрібні Тімліди

Я ніколи не зупинявся на досягнутому, завжди хотів кар’єрно зростати й знав, що для цього потрібно багато працювати та розвиватися. теорія очікування Розумний, ініціативний, технічно грамотний фахівець. Людина, котра здатна ефективно вирішити завдання будь-якої складності.

Дмитро Попов, З Розробника В Тімліди Команди

CTO — специфічна позиція між менеджментом і software development / software architecture. Усталених кар’єрних сценаріїв, які могли б привести фахівця на цю позицію, просто немає. Бізнес-середовищу потрібно нове покоління технічних директорів — програмісти і тімліди, які розуміють функцію СТО. мотиваційний лист І дуже важливо, щоб нові СТО продовжували розвиток, а не повторювали помилки попередників. Єдиний спосіб цього досягти — будувати професійне співтовариство вже зараз. Я сподіваюся, що Kyiv CTO Meetup стане регулярним івентом і буде проводитися хоча би раз на рік, а може і раз на півроку.

  • Я сподіваюся, що Kyiv CTO Meetup стане регулярним івентом і буде проводитися хоча би раз на рік, а може і раз на півроку.
  • Діма — людина, яка не боїться братися за завдання будь-якої складності й успішно їх реалізовує.
  • Насамперед мені допомогли вирости любов і відданість до своєї справи.
  • І дуже важливо, щоб нові СТО продовжували розвиток, а не повторювали помилки попередників.
  • З першого дня знайомства Паша показав себе як людина, яка хоче робити все добре, і згодом підтвердив це на ділі.

Результат такого стану речей — відсутність екосистеми СТО, дефіцит професійного спілкування, відсутність обміну досвідом. Насамперед мені допомогли вирости любов і відданість до своєї справи. Можливо, це і не зовсім особистісні якості, але без них складно досягти якихось висот у професії. Коли ти займаєшся тим, що любиш, то робота автоматично перетворюється на хобі.

Ваша Передплата На Нв Преміум Закінчилась!

Діма — людина, яка не боїться братися за завдання будь-якої складності й успішно їх реалізовує. Причому ступінь його занурення в задачу настільки високий, що з незвички може вас здивувати. Дімі вдалось організувати чудову команду, яка блискуче долає всі виклики на своєму шляху. Діма може в будь-який момент потягнути завдання як PM.

Навіщо потрібні Тімліди

Завжди готовий прийти вам на допомогу і підказати найкраще рішення. Імовірно, вирости мені допомогли завзятість і ставлення до проблем як до викликів, які потрібно прийняти та будь-якими засобами досягти результату. З першого дня знайомства Паша показав себе як людина, яка хоче робити все добре, і згодом підтвердив це на ділі. Я вважаю, що знання — це не те, у чому треба скупитися. Якщо кожен ділитиметься своїми напрацюваннями, то у виграші будуть усі.

Дмитро Попов, З Розробника В Тімліди Команди

Навіть без будь-яких PR-зусиль з нашого боку захід відразу отримав 150 заявок. І це на тому етапі, коли інформація про івент поширювалася тільки через особисті контакти. https://wizardsdev.com/ Розробників і бізнес-аналітиків від компанії OWOX. Але це все-таки не заходи для СТО, навколо них не збудуєш професійне співтовариство deveng-фахівців.

Буде непогано, якщо з часом з’являться й інші заходи, де можна буде зустрітися і поспілкуватися з колегами. У будь-якому разі, помітних результатів варто чекати у віддаленій перспективі — через 2–5 років. Виявилося, що СТО — або людей, які так чи інакше виконують цю роль в команді, — не так вже й мало.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *